محل تبلیغات شما
در گفتگو با دانا عنوان شد:

واکنش پروانه معصومی به صحبت های عجیب

پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون گفت: خانم لیلا حاتمی مگر در کشورهای دیگر اعتراض را با بوسه جواب می دهند؟ اینجا که در اعتراضات 4 نفر از نیروی انتظامی را شهید کردند، این چه اعتراضی است؟ جاهای دیگر وقتی که مردم اعتراض می کنند خیلی به مردمشان احترام می گذارند؟ آنها که مردم را به مسلسل می بندند. خانم حاتمی عجب حرفی زده اند.

پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در مورد صحبت های لیلا حاتمی در نشست خبری فیلم"خوک" در جشنواره برلین خطاب به وی گفت: خانم لیلا حاتمی! مگر در کشورهای دیگر اعتراض را با بوسه جواب می دهند؟ اینجا که در اعتراضات 4 نفر از نیروی انتظامی را شهید کردند، این چه اعتراضی است؟ جاهای دیگر وقتی که مردم اعتراض می کنند خیلی به مردمشان احترام می گذارند؟ آنها که مردم را به مسلسل می بندند. خانم حاتمی عجب حرفی زده اند.

معصومی در پایان گفت: خانم حاتمی شما برای فیلم خوک رفته اید به این چیز ها چه کاری دارید؟ چرا سعی می کنید در هر چیزی دخالت کنید؟

وی گفت: من که از این کار ایشان خوشم نیامد. کاش هرگز از این کارشان با خبر نمی شدم. خواهش می کنم کسانی که حرفی می خواهند بزنند و خارج از ایران هستند، بدانند که در ایران زندگی می کنند و ایرانی هستند. کوچک کردن ایران به این شکل که این خانم گفتند باعث کوچک کردن خودشان است. اگر دوست ندارند بروند جای دیگر زندگی کنند.

مراسم بزرگداشت پیكر پاك پدر شهید شاکری

مادر شهید والا مقام محسن پور حسن به فرزند شهیدش پیوست

مجلس روضه به مدت 11 شب

حاتمی ,خانم ,معصومی ,لیلا ,اعتراض ,مردم ,لیلا حاتمی ,پروانه معصومی ,که مردم ,صحبت های ,4 نفر ,بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر ,معصومی بازیگر پیشکسوت ,پروانه معصومی بازیگر ,واکنش پروانه معصومی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

trochuckkege خیابان بیکر پلاک 221B arkrawefiv Mark's info بزرگ ترین بسته های آموزشی اشتغال زایی و کسب درآمد joimacipcomp چین خوردگی های عمر من . Peggy's page کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم